Zasady Gry

I. Ze względu na tematykę bloga, treści brutalne, erotyczne oraz wulgaryzmy są jak najbardziej dozwolone i nie trzeba oznaczać postów w specjalny sposób jeśli je zawierają, nie mówiąc już o komentarzach.
II. Nie numerujemy postów ani kart postaci. Jeśli w tytule zamieszczamy jakiś cytat, proszę o podanie jego autora poniżej, w poście.
III. Posty z opowiadaniami nie są wymagane, aczkolwiek mile widziane. Każde opublikowane opowiadanie zostanie dodane do zakładki ''Spis opowiadań'' wraz z datą i imieniem postaci.
IV. Odstępy pomiędzy kartami postaci powinny wynosić minimalnie 20 minut, zaś posty z opowiadaniami 4 godziny.
V. Proszę o przestrzeganie zasad ortografii i interpunkcji. Opisy w gwiazdkach są surowo zakazane, a rozmowy odautorskie należy prowadzić w kwadratowych nawiasach.
VI. Przybliżony czas akcji dzieje się w późnym średniowieczu, oznacza to, iż musimy postarać się zachować w komentarzach i postach ten klimat, zarówno w wysławianiu się, jak i w zachowaniu.
VII. Sami tworzycie historie swoich postaci, jednak proszę o zachowanie umiaru. Fantasy to fantasy, ale są granice dobrego smaku. Daje wam wolna ręka na wszystko, byleby owe sytuacje nie wpływały na główną fabule, tzn. nie mordujcie cesarzy, nie sprowadzajcie Chaosu na Imperium, nie mianujcie się królami itd.
VIII. Co do ras które nie zostały wspomniane w żadnej z zakładek - proszę najpierw skontaktować się przed stworzeniem takiej.
IX. Autorzy mają tydzień na przyjęcia zaproszenia oraz opublikowanie karty postaci. Termin można przedłużyć, wystarczy zostawić informację w odpowiedniej zakładce.
X. Listy obecności nie będą organizowane - po miesiącu braku aktywności karta postaci zostanie usunięta z linków, oraz pojawi się informacja z prośbą o kontakt. W razie jego braku, po tygodniu autor zostanie usunięty. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz